TARİHÇE

1995 yılında nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız 2013 yılına kadar yurtiçi taşımacılığı faaliyetini sürdürürken 2013 yılı başı itibariyle uluslarlararası taşımacılığı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 88 adet özmal aracıyla 13 adet sözleşmeli aracıda bünyesine katarak emin adımlarla büyüyerek güven çerçevesi içerisinde hizmet vermeyi sürdürmektedir. 2011 yılında Manisa ilinde ve 2013 yılında Konya ili sınırları içerisinde 2 adet benzin istasyonunu bünyesine katarak petrol ürünleri nakliyesi ve satışı sektöründe faaliyetine bu alanda devam etmektedir.

MİSYON

FY Group nakliye-taahhüt-petrol güven esasısına dayanan politikasıyla ekip çalışması, sosyal sorumluluğu,teknolojik yeniliklere açık olmayı üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve sürekli gelişimi temel prensip haline getirmiştir.

VİZYON

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye her zaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmak toplumun değerlerine ve menfaatlerine, maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.